Publikohet traileri i pjesës së fundit të “La Casa de Papel”

Filma

Publikohet traileri i pjesës së fundit të “La Casa de Papel”

Më: 14 tetor 2021 Në ora: 11:42
La Casa de Papel

Serialit tashmë të popullarizuar të Netflix, “La Casa De Papel”, duket se po i vjen fundi.

Është bërë e ditur se sezoni i fundit i këtij seriali do të publikohet më 3 dhjetor të këtij viti.

Faqja zyrtare e tyre në Instagram ka shpërndarë edhe ‘trailer-in’ duke treguar pak më shumë nga “Money Heist”.

Në këtë pjesë, u paralajmërua një fund dramatik për personazhin e Lisbonës, e cila shihet duke u arrestuar nga Policia.

Sezoni i pestë u përbë nga dy vëllime, i pari që u soll më 3 shtator dhe pjesa tjetër që do të vijë më 3 dhjetor.

“La Casa de Papel” ndërkohë u cilësua si shfaqja më e suksesshme në historinë e Netflix për kategorinë e serialeve të gjuhës jo-angleze.

Megjithatë, këto ditë është përfolur se rekordi është thyer nga seriali korean “Squid Game” që zuri vendin e parë në 90 vende të ndryshme të botës. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat