Publikohet traileri i filmit “The Batman”

Filma

Publikohet traileri i filmit “The Batman”

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 23:49
Foto

Ndër filmat më të shumëpritur të vitit 2022 është “Batman” me Robert Pattinson.

Dhe tashmë është publikuar traileri më i ri i filmit para se ai të shfaqet në kinematë botërore.

Filmi, i planifikuar për publikim më 4 mars, do të ndjekë kryqtari e kapur në një aventurë të re që do ta shohë atë të ndërthurë me disa personazhe ikonë nga komike dhe filma DC.

Robert Pattinson luan heroin ikonik të librit komik në trailerin e parë të plotë i cili luan përkrah Zoë Kravitz në rolin e Catwoman.

Të dy shfaqen dukshëm në trailerin e ri, të publikuar të shtunën (16 tetor), ashtu si Colin Farrell , i cili duket i panjohur si The Penguin.

Në filmi e “DC Comics” gjithashtu luan Jeffrey Wright, John Turturro, Peter Sarsgaard dhe Andy Serkis.

Gjatë ngjarjes virtuale FanDome të “DC Comics” në vitin 2020, regjisori Matt Reeves shpjegoi se filmi përshkruan ditët e hershme të Batman kur Bruce Wayne është “shumë larg të qenit perfekt”.

“The Batman” pritet të shfaqet në kinema më 4 mars 2022. 

commentFirst article
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat