Filmi “Zgjoi” tani edhe në platformat online

Filma

Filmi “Zgjoi” tani edhe në platformat online

Më: 4 shkurt 2022 Në ora: 10:50
Filmi “Zgjoi”

Zgjoi i qasshëm edhe në platformat online.

Filmi “Zgjoi”, me regji të Blerta Bashollit, tani bëhet i qasshëm edhe në platformat online.

Kjo është bërë e ditur nga vetë llogaria e filmit në Facebook.

“Për momentin atë mund ta blini ose merrni me qira në “Vudu”, “Amazon Video”, “Kino Now”, “iTunes” e të ngjashme”, thuhet në njoftim.

“Zgjoi”, ndodhet në listën e ngushtë të nominimeve për “Oscars”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat