Anulohet seriali ‘Beauty and the Beast’

Filma

Anulohet seriali ‘Beauty and the Beast’

Më: 13 shkurt 2022 Në ora: 16:49
Rita Ora

Seriali “Beauty and the Beast” është anuluar, ende pa filluar.

Sipas Deadline, “Beauty and the Beast” i Disney+ nuk do të ecë përpara, vetëm disa ditë pasi Rita Ora u emërua në një rol.

Karakteri i saj u përshkrua vetëm si një “e arratisur me aftësi të habitshme që mbart me vete një sekret që mund të prekë një mbretëri të tërë”.

Epo, duhet të ketë qenë një sekret i mirë sepse nga tani nuk do të dihet asnjëherë.

Deadline raportoi se seritë u anuluan për shkak të dallimeve krijuese në projekt dhe vonesave të prodhimit.

Edhe Gad dhe Evans (pjesë e kastit), e konfirmuan lajmin se “Beauty and the Beast” është anuluar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat