Rita Ora pjesë e serialit të animuar Kung Fu Panda

Filma

Rita Ora pjesë e serialit të animuar Kung Fu Panda

Më: 7 maj 2022 Në ora: 19:48
Rita Ora

Netflix dhe DreamWorks Animation kanë njoftuar se Rita Ora do të bëjë debutimin e saj kryesor të aktrimit të zërit në serialin Kung Fu Panda: The Dragon Knight.

Kung Fu Panda: The Dragon Knight luan Jack Black në rolin e Po, Rita Ora si Wandering Blade, James Hong si Z. Ping, Chris Geere si Klaus Dumont, Della Saba si Veruca Dumont, Rahnuma Panthaky si Rukhmini, Ed Weeks si Colin dhe Amy Kodra si Pei Pei.

Seriali i animuar është vendosur të dalë në Netflix.

Kur do të dal nuk ka një datë përfundimtare. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat