Filmi i ri shqiptaro-amerikan “The Spark”

Filma

Filmi i ri shqiptaro-amerikan “The Spark”

Më: 14 shtator 2022 Në ora: 21:14
Filmi i ri shqiptaro-amerikan “The Spark”

Të shtunën në Nju Jork shfaqet filmi shqiptaro-amerikan "The Spark", "Shkëndia" me producent dhe aktor Erand Sojlin.

Filmi rrëfen historinë e një oficeri të policisë shqiptare që lufton korrupsionin dhe përpiqet të çojë para drejtësisë politikanë dhe njerëz me pushtet dhe para.

Kjo e vë protagonistin në shënjestër të kërcënimeve, çka e detyron atë të largohet nga Shqipëria. Zëri i Amerikës intervistoi producentin Sojli, i cili foli nga Nju Jorku.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat