Johnny Depp rikthehet te Piratët e Karaibeve?

Filma

Johnny Depp rikthehet te Piratët e Karaibeve?

Më: 8 qershor 2023 Në ora: 08:20
Johnny Deep

Aktori hollivudian, Johnny Depp, mund të rikthehet te franshiza “Piratët e Karaibeve”.

Kështu ka sugjeruar një person tjetër brenda kësaj franshize.

Ndonëse kishte qenë i famshëm edhe më herët, ai katapultoi në famë kur u bë pjesë e Piratëve më 2003.

Mirëpo largimi i tij erdhi më 2017, dhe në vitet në vazhdim ai u përball me akuza të rënda për dhunë në familje nga e cila doli i paqtë sipas verdiktit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat