Fustanet më të “zhveshura” në tepihun e kuq - Bota Sot
E diel, 21 tetor 2018
  • Fustanet më të “zhveshura” në tepihun e kuq

    Fustanet që më shumë zbulojnë trupin se sa që e mbulojnë atë, ndoshta edhe janë dukjet më interesante në tepihun e kuq. Përderisa nuk përfundojnë gjithmonë nëpër listat e dukjeve më të mira, kërkojnë mjaft guxim për t’i veshur. Jo vetëm që rrezikoni ndonjë mosfunksionim të gardërobës, mirëpo duhet të keni goxha vetëbesim për të ecur dhe pozuar për foto. Këtu duhet të përmendim Rihanna-n me fustanin e saj në CFDA. Ajo veshi një fustan tërësisht transparent pa sytjena dhe më vonë tha se gjëja e vetme që do të ndryshonte ishin të brendshmet. Do të preferonte të ishin me gurë për t’ju përshtatur fustanit. Emrat që kanë rënë në sy me dukje të tilla janë Jennifer Lopez, Kendall Jenner, Beyonce, Kim Kardashina etj.

1 / 19
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat