Kështu duket fanella e parë e sezonit të ri për Milanin

Futboll

Kështu duket fanella e parë e sezonit të ri për Milanin

Më: 23 maj 2024 Në ora: 11:55
Foto ilustrim

Milani ka mbetur pa trofe këtë edicion, po në të riun shpreson që të ketë suksese më të mëdha.

Rossonerët kanë prezantuar edhe fanellat e reja për edicionin e ri, ku do të vazhdojnë të vishen nga kompania e veshmbathjeve ‘Puma’.

Gjiganti italian ka prezantuar fanellat e bardha të cilat janë tradicionale me vija të kuqe dhe të zeza.

 

Ndërkohë nuk mungon edhe ngjyra e bardhë që është në krahët e fanellave dhe në jakën e rumbullakët.

Fanellat e reja janë prezantuar nga treshja Christian Pulisic, Ruben Loftus-Cheek dhe Rafael Leao.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat