48 vjeçari që vrau ish-gruan në Gjermani është shtetas shqiptar

Gjermania

48 vjeçari që vrau ish-gruan në Gjermani është shtetas shqiptar

Më: 24 janar 2023 Në ora: 12:47
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së diel në Markdorf të Gjermanisë.

Policia në Gjermani ka konfirmuar se 48 vjeçari ka nënshtetësi shqiptare.

Vrasja ka ndodhur të shtunën rreth orës 13:00 në rrugën kryesore. Sipas informacioneve akti ka ndodhur në një treg pazari.

Pas aktit, i dyshuari ka hipur në një taksi dhe është larguar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat