Ja si rrihen mes vete lojtarët para një kohe në Kosovë

Hendboll

Ja si rrihen mes vete lojtarët para një kohe në Kosovë

Nga: K.Goca Më: 14 prill 2024 Në ora: 14:04
Pamje nga rrahja mes lojtarëve të Lepencit dhe Llapit, kjo ndodhi vitin e kaluarLepncit dhe

Dhuna në hendboll ka kohë që ka marrë hov!

Vitin e kaluar ndodhin dhuna në ndeshjen mes Vushtrrisë dhe Trepçës, ku u futen edhe disa shikues dhe sulmuan lojtarët e Trepçës.

Është interesant se një rast që u hesht ka qenë edhe në Ligën e Parë të Kosovës, mes Lepencit të Kaçanikut dhe Llapit të Podujevës.

Rrahje masive mes hendbollistëve dhe kjo punë u hesht sikur mos të kishte ndodhur pothuajse asgjë, që pak ose fare nuk ka ditur opinioni për këtë skandal.

Rrahje e madhe ka qenë në Kaçanik mes lojtarëve të Lepencit dhe të Llapit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat