Një kombinim natyral më i mirë se Viagra: Recetë shumë e vjetër që transmetohet brez pas brezi

Këshilla mjekësore

Një kombinim natyral më i mirë se Viagra: Recetë shumë e vjetër që transmetohet brez pas brezi

Më: 11 prill 2023 Në ora: 14:37
Foto ilustrim

Konsumojeni pijen çdo ditë në mënyrë që të befasoni partneren tuaj në shtrat.

Burra dhe gra thonë se nuk ka asgjë më të mirë se kjo recetë që mund ta “nxehë” situatën në krevat.

Kur ta provoni, do të pyesni veten se ku ishte fshehur deri tani kjo recetë shumë efektive.

Rrushi i thatë është i mirë për lëshimin e energjisë për seks dhe janë të dobishme në trajtimin e mosfunksionimit erektil te burrat.

Rrushi i thatë është i mirë për qarkullimin e përmirësuar të gjakut dhe janë një afrodiziak natyral; ka argininë dhe ndihmon në përmirësimin e lëvizshmërisë së spermës dhe do të ndihmonte në trajtimin e infertilitetit.

Gjithçka që ju nevojitet për të bërë këtë pije janë përbërësit e mëposhtëm lehtësisht në dispozicion: 20 mililitra qumësht dhe 30 gramë rrush të thatë.

Përgatitet në mënyrën e mëposhtme shumë të thjeshtë dhe shumë të lehtë.

Para së gjithash është e nevojshme të lani rrushin e thatë dhe më pas ta zieni në qumësht.

Kur t’i keni zier, hiqini nga zjarri dhe lëreni të ftohet. Përdoreni këtë ilaç tri herë në ditë.

Tashmë gjatë ditës së parë të konsumimit të kësaj pije, do të ndjeni një ndryshim drastik në shtrat. Bëje këtë ilaç tani, kështu që sonte do të jesh gati. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat