Arrestohet i dyshuari për disa vjedhje në Istog

Kronikë e zezë

Arrestohet i dyshuari për disa vjedhje në Istog

Më: 16 janar 2022 Në ora: 12:26
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person gjatë ditës së djeshme në fshatin Banjë të Istogut.

I cili dyshohej për disa vjedhje.

Policia ka njoftuar se me vendim të prokurorit, i dyshuari është në mbajtje.

Rastet e vjedhjes dyshohet se kanë ndodhur më 13 janar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat