Vdes në rrethana të dyshimta 72-vjeçari në Mitrovicë

Kronikë e zezë

Vdes në rrethana të dyshimta 72-vjeçari në Mitrovicë

Më: 26 janar 2022 Në ora: 21:22
Ilustrim

Në mesditën e sotme, Mehdi Tupella u gjet i vdekur nga Ali Hajra, i cili u kujdes vazhdimisht për të gati për pesë vjet.

Hajra tregoi se të ndjerit i ka ndihmuar vazhdimisht me ushqim dhe se hera e fundit kur e ka parë të gjallë ka qenë para tre ditëve.

Vdekjen e Tupellës e konfirmuan forcat e rendit, që kishin dal në vendin e ngjarjes.

Trupi i 72-vjeçarit është dërguar për obduksion.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat