​Goditet aksidentalisht një punëtor në Malishevë

Kronikë e zezë

​Goditet aksidentalisht një punëtor në Malishevë

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 13:53
Foto ilustrim

Një punëtor i një firme ka goditur aksidentalisht një punëtor tjetër në Malishevë.

Viktima ka pësuar lëndime dhe është dërguar në QKUK dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat