Aksident në Mitrovicë, lëndohet një person

Kronikë e zezë

Aksident në Mitrovicë, lëndohet një person

Më: 7 qershor 2024 Në ora: 14:53
Ilustrim

Një aksident trafiku në rrugën “Agim Ramadani” në Mitrovicë la të lënduar një person.

I njëjti është trajtuar në Spitalin e Mitrovicës e më pas është liruar.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë, Fixhrije Pllana.

“Sot në rrugën ,,Agim Ramadani”” rreth orës 11:20, ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime, viktima është trajtuar në spitalin rajonal Mitrovicë dhe është liruar”, ka thënë Pllana.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat