Policia gjen sasi të drogës në Prishtinë, rasti po hetohet

Kronikë e zezë

Policia gjen sasi të drogës në Prishtinë, rasti po hetohet

Më: 16 qershor 2024 Në ora: 08:33
Foto ilustrim

Janë gjetur 12.1 gramë marihuanë, një telefon cellular dhe një adapter në Prishtinë.

Sendet janë konfiskuar ndërsa rasti po hetohet.

“POSEDIM I NARKOTIKËVE- Rr. Pavarësia, Hajvali, Prishtinë /15.06.2024 – 08:10. Është raportuar se janë gjetur 12.1 gramë substancë narkotike të llojit marihuanë, një telefon celular dhe një mbushës-adapter.

Sendet e gjetura janë konfiskuar, ndërsa rasti është duke u hetuar.”

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat