Grabitje e armatosur në një pompë derivatesh, hajnat në arrati

Kronikë e zezë

Grabitje e armatosur në një pompë derivatesh, hajnat në arrati

Më: 23 qershor 2024 Në ora: 09:12
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka raportuar gjatë ditës së shtunë në fshatin Llugaxhi të Lipjanit, ka ndodhur një vjedhje në një pompë të derivateve.

Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se deri sa ishte në vendin e punës në pompën e derivateve, dy persona të maskuar dhe nën kërcënimin e armës së zjarrit i kanë grabitur para dhe janë larguar në drejtim të pa njohur.

Raporti i plotë:

Llugaxhi, Lipjan 22.06.2024-03:45. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se deri sa ishte në vendin e punës në pompën e derivateve, dy persona të maskuar dhe nën kërcënimin e armës së zjarrit i kanë grabitur para dhe janë larguar në drejtim të pa njohur. Rasti është duke u hetuar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat