Një banorë i Kumanovës ka paraqitur një familjar të tij për mashtrim të mbi 11 mijë eurove

Kumanova

Një banorë i Kumanovës ka paraqitur një familjar të tij për mashtrim të mbi 11 mijë eurove

Më: 29 mars 2022 Në ora: 16:47
Foto ilustrim

Një banor i Kumanovës ka raportuar dje në polici se një anëtar i familjes e ka mashtruar për një shumë prej 11.500 euro.

Sipas raportimit O.H. nga Kumanova ka thënë se i afërmi i tij i ka ofruar t’ia shesë veturën.

Por pas një kohe të gjatë ka kuptuar se vetura ishte shitur dhe nuk i ka kthyer paratë.

Policia po punon për zbardhjen e rastit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat