Do t’i adhuroni këto kapsula të fytyrës me të cilat zhduken njollat e kuqe në një çast

Life style

Do t’i adhuroni këto kapsula të fytyrës me të cilat zhduken njollat e kuqe në një çast

Më: 22 dhjetor 2020 Në ora: 16:49
Foto ilustrim

Disa njolla dhe shenja në fytyrën tuaj mbase i pranoni tashmë si pjesë e vetvetes sepse i keni ato aq kohë sa jeni mësuar tashmë dhe është e vështirë të imagjinohet pa to.

Këto janë më së shpeshti vraga, nishane dhe njolla. Me disa gjurmë në lëkurë mësohemi shumë më lehtë sesa me të tjerat, por shfaqja e njollave të kuqe në lëkurë rrallë mund të injorohet, dhe nganjëherë ato janë mjaft të vështira për t’u hequr qafe.

Askush nuk duhet të turpërohet për skuqjen që kanë, por nëse doni ta ndryshoni atë, ai qëllim nuk do të jetë aq i lehtë për t’u arritur. Sidomos pa recetë. Sidoqoftë, entuziastët e bukurisë kanë zbuluar një produkt që është po aq i mirë sa ato që mund të blini në barnatore.

Është një produkt i teknologjisë së lartë dhe i përballueshëm i markës Elizabeth Arden, dhe ai produkt është Ceramide Capsules Advanced Daily Daily Restoring Face Serum. Sipas rishikimeve të shumta, fjala është një game-changeru të vërtetë.

Barriera mbrojtëse më e fortë e lëkurës me kapsula ceramide të avancuara

Shumica tashmë kanë pasur rastin t’i provojnë këto kapsula dhe ata konstatojnë që ato bëjnë çudira. Disa janë të magjepsur me ndikimin e tyre dhe theksojnë që tashmë me vite të tëra kanë pasur njolla të kuqe në fytyrë, ndërsa pas vetëm një javë të përdorimit të kapsulave, pothuajse të gjitha njollat u janë zhdukur nga fytyra. Secila kapsulë veç e veç hapet para përdorimit, kështu që kurrë nuk jeni të detyruara të kujdesin parë atë që serumi do të prishet apo do të oksidohet, sepse bie në kontakt me ajrin.

Sipas të gjithë atyre që i kanë provuar këto kapsula rezultatet kanë qenë në çast dhe të qëndrueshme. Disa thonë që lëkura këtë serum e thith sikur ujin, ndërkaq me atë rast i zbut linjat dhe forcon shkëlqimin e tyre. Të tjerët thonë që, pasi që kanë kërkuar gjithandej diçka për shërimin e lëkurës së thatë apo lëkurën e cila qërohet, kanë parë përmirësim të madh pas përdorimit të Elizabeth Arden Kapsulave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat