Stili fantastik i Phoebe Dynevor – ylli i serialit “Bridgerton”

Life style

Stili fantastik i Phoebe Dynevor – ylli i serialit “Bridgerton”

Më: 13 janar 2021 Në ora: 19:09
Phoebe Dynevor

Ndërsa ju mund të jeni njohur me 25 vjeçaren Phoebe Dynevor Krishtlindjen e kaluar në rolin e saj si Daphne Bridgerton, aktorja ka më shumë se një dekadë punë dhe tapeta të kuq pas saj.

Para punës së saj në serialin që po bënë bujë gjithandej, britanikja filloi karrierën e saj të aktrimit në moshën 14 vjeç në serialin “Waterloo Road”.

Dhe, ndërsa talenti i saj në ekran është i dukshme, ne gjithashtu po mbajmë shënim stilin e Dynevor jashtë ekranit.

Duke preferuar paleta të thjeshta ngjyrash, por gjithmonë me një kthesë të lezetshme, flokëkuqja e tanishme di si të gozhdojë stilin e përjetshëm.

Qoftë jashtë detyre apo në tapetin e kuq në, këtu janë momentet më të mira të stilit të Phoebe Dynevor:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat