6 lloje meshkujsh që duhet t’i evitoni

Life style

6 lloje meshkujsh që duhet t’i evitoni

Më: 15 janar 2021 Në ora: 17:41
Foto Ilustrim

Është e vërtetë se asnjë i fejuar nuk është dhe nuk ka mundësi të jetë perfekt. Megjithatë, secila femër pretendon të gjejë dhe të marrë maksimumin nga partneri i saj i ardhshëm. Me poshtë po listojmë ata meshkuj, miqësia më të cilët do të ishte e udhës të mos “trashej” shumë.

1. Ai që ju kritikon për aspektin tuaj fizik. Shprehjet tipike në këtë rast janë: “E dashur, duhet të ulesh disa kilogramë, duhet të shkosh në palestër, je shumë e mirë, por të mungon vetëm…”.

2. Ai që nuk ka dëshirë të bëjë asgjë, asnjëherë. Tipat të tilla edhe në fundjavë nuk kanë sensin e prakticitetit, të iniciativës dhe improvizimit. Përherë bëjnë të njëjtën gjë, ndërsa e lenë çdo gjë që ta organizoni ju.

3. Ai që nuk u lejon të dilni me shoqet tuaja. Përgjithësisht, këta mendojnë se çdo dalje me shoqe është një mundësi tradhtie.

4. Ai që është pesimist. Duke qenë se çdo gjë e sheh me negativitet dhe pesimizëm, ai është gati që në çdo rast të prishë planet tuaja

5. Ai që sheh nga femrat e tjera. Veçanërisht kur këto vështrime i shoqëron edhe me shprehje të tipit: “e këndshme shoqja tende”.

6. Të dhunshmit. I lamë për në fund, por për nga rreziku që paraqesin duhet të ishin në fillim. Këta duhet të evitohen në mënyrë absolute.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat