Shen Valentini/ Fito konkursin dhe merr si çmim seks me 3 pornostare

Life style

Shen Valentini/ Fito konkursin dhe merr si çmim seks me 3 pornostare

Më: 15 janar 2021 Në ora: 18:05
Foto Ilustrim

Në prag të Shën Valentinit janë të shumta dhuratat dhe programet televizive. Për ta bërë këtë ditë sa më të larmishme, televizione dhe radio zgjedhin të bëjnë konkurse nga më të argëtueset ku fituesit përfitojnë udhëtime, darka romantike etj. Por ndryshe vepron një radio amerikane në Florida. “Radio 97X, Panama City” jep si cmim për konkurrentin fitues një përvojë ndryshe, …seks me 3 pornostare të famshme.

Pyetja për të fituar këtë çmim është shumë e thjeshtë. Konkurrentët do të pyeten se përse duan të bëhen pornostar. Juria do të përzgjedhë përgjigjen më të bukur dhe fituesi do realizojë një katërshe me 3 pornostaret Sarah Jay, Layla Price, and Jennifer White. Kjo marrëdhënie do të filmohet, do të bëhet publike për dashamirësit e pornos dhe fituesi mund të jetë pornostari i ardhshëm.

Ajo që duhet të bëni është që të plotësoni një formular, të jeni mbi 18 vjeç dhe të mos keni probleme shëndetësore dhe mbi të gjitha të jeni një mashkull pa angazhime.

Gjithçka që mbetet është të mendoheni mirë përpara se të përballeni me këto tre femra.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat