Thonjtë artificialë mund t’i largoni pa i dëmtuar thonjtë tuaj

Life style

Thonjtë artificialë mund t’i largoni pa i dëmtuar thonjtë tuaj

Më: 16 janar 2021 Në ora: 16:56
Foto ilustrim

Ju lutemi, ndaloni së provuari të vini dhe hiqni thonjtë tuaj artificialë në shtëpi.

Mënyra më e sigurt dhe më efektive për të hequr thonjtë akrilik është duke shkuar në një sallon ku një teknik i trajnuar i thonjve mund të përdorë ilaçe dhe durim për t’i hequr me dëmtimin minimal.

Kjo u tha, por të shkosh në një sallon – nuk është domosdoshmëritë e mundur tani.

Dhe në këto kohë të rralla, të bezdisshme dhe të çuditshme duhet t’i drejtohemi metodave që mund t’i realizojmë në shtëpi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat