Nëse e dashura juaj, pasi të bëni dashuri, bën disa nga këto gjëra, atëherë nuk jeni edhe aq i mirë në krevat

Life style

Nëse e dashura juaj, pasi të bëni dashuri, bën disa nga këto gjëra, atëherë nuk jeni edhe aq i mirë në krevat

Më: 16 janar 2021 Në ora: 21:52
Foto Ilustrim

Shpresojmë që diçka e tillë të mos ju ketë ndodhur

Është shumë e rëndësishme që meshkujt ta kënaqin një femër. Dhe, natyrisht, ajo që do t’i interesojë gjithmonë është nëse ata kanë pasur sukses.

Për të zgjidhur këtë mister, ka shenja të qarta që do t’ju tregojnë “si janë gjërat”.

Ndonëse secila femër është e veçantë, megjithatë ka gjëra të cilat secila do t’i bëjë nëse seksi ka qenë i keq.

Psherëtima

Kur femra psherëtin shumë gjatë seksit, dijeni që gjërat po shkojnë në drejtimin e gabuar. Dijeni që te ajo atëherë zhvillohet një tornado e vërtetë e mendimeve në kokë, andaj më mirë është të ndërpritet seksi sesa të fundoseni në debaklin vetjak.

Masturbimi

Nëse vetë ia fillon aksionit, kjo për ju është sinjal i qartë që nuk e keni treguar veten në dritën më të mirë.

Biseda

Kur, pas seksit, ajo fillon të flasë, kjo është një shenjë që ajo nuk është e lodhur dhe se është shumë mërzitur dhe e zhgënjyer.

Qëndrimi i gjatë në banjë

Nëse ajo qëndron “shumë gjatë” në banjë dhe bën një dush të gjatë, më besoni, ajo nuk ju dëshiron t’ju shohë me sy, është e mundur… dhe mendoni për këtë.

Jua tregon derën

Me pretekstin se ajo duhet të zgjohet herët nesër ose që ka detyra të papërfunduara, jua tregon derën. Kjo teknikë është e njohur në të dy gjinitë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat