Kjo femër ka treguar trukun e sigurt si të zbuloni se a po ju tradhton partneri

Life style

Kjo femër ka treguar trukun e sigurt si të zbuloni se a po ju tradhton partneri

Më: 23 janar 2021 Në ora: 07:14
Ilustrim

Pavarësisht nëse janë detektivët privatë të shtrenjtë, kontrollimi i celularit derisa ata flenë, apo nuhatja e rrobave në kërkim të parfumit të femrave – kjo grua ka gjetur një mënyrë të lirë për të zbuluar dashnoren e partnerit

Përdoruesja e TikTokut, Andrea Lopez, ka ndarë trukun e saj për të zbuluar a po ju tradhton partneri juaj apo jo – dhe e gjitha që ju nevojitet është një rul ngjitës për grumbullimin e qimeve të flokëve nga rrobat.

Shumica e burrave që ajo kontaktoi ishin besnikë, por ajo gjithashtu kapi ata që nuk ishin aq besnikë.

Vajzat iu falënderuan dhe e lavdërojnë që në këtë mënyrë u ndihmon të tjerëve.

Në video-shtojcën Andrea thotë: “Dama, nëse dëshironi të mësoni se a po ju tradhton partneri juaj, merrni një rul dhe rrotullojeni në rrobat e tij”.

Atëherë mund ta shihni Andrea duke bërë pikërisht atë, duke rrokullisur një rul të bardhë në çdo pëllëmbë të tapetit. Kur e shikon, ajo zbulon që një grumbull i qimeve të ndonjë biondeje janë ngjitur për rul. Në vazhdim, thotë ajo, ‘wtf’, para se të tregojë se flokët e saj janë të zeza.

Këshillat e saj praktike qysh atëherë janë bërë virale, duke mbledhur mbi 3 milionë pëlqime.

@andrea.lopez44

He has some explaining to do😡(Following the next 100 people on IG: Andrea.Lopez44) #fyp #viral #prank #cheater #couple #funny

♬ original sound - Andrea Lopez 😋
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat