Çfarë t’i dhuroni vjehrrës për festa?

Life style

Çfarë t’i dhuroni vjehrrës për festa?

Më: 24 janar 2021 Në ora: 00:48
Foto ilustrim

Duhet të mendoheni se çfarë të dhuroni duke mos shpenzuar shumë para, por në të njëjtën kohë personi tjetër të mbetet i kënaqur.

Puna bëhet dyfish më e vështirë kur personi tjetër është vjehrra e ardhshme!

Nëse jeni në takimet e para me mamanë e partnerit, e ndjejmë sikletin tuaj, merrni frymë thellë dhe zgjidhni një nga idetë më poshtë. Vjehrra s’do të ketë zgjidhje tjetër veçse t’ju shohë me dashuri.

#1.Qirinj aromatikë për shtëpinë

#2.Një palë çarçafë të bardhë borë!

#3.

Një kuletë të mirë, me emrin të personalizuar me inicialet e saj

#4.Një jastëk ku të shkruhen gjithë emrat e pjesëtarëve të familjes së saj

#5Një difuzor të mirë për shtëpinë!

#6.Një set tenxheresh do t’i bënte punë kujtdo!

#7.Një orë!

#8.Set produktesh për trupin

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat