Tre shenjat më esktroverte të zodiakut

Life style

Tre shenjat më esktroverte të zodiakut

Më: 4 shkurt 2021 Në ora: 15:13
Foto ilustrim

3.SHIGJETARI

Në rregull, më në fund tani po hyjmë në shenjat argëtuese. 

Shigjetarët janë të egër, të pakufizuar dhe argëtues. 

Shigjetari është një person që thjesht do të hedhë gjithçka, do të hipë në një makinë, do të marrë tre njerez të dashur, dhe do t'i çojë të gjithë në një qytet të madh në shtetin tjetër, vetëm për të dalë në një lokaldhe për të takuar njerëz të rinj. 

Ai nuk mund të qëndrojë vetëm - por jo sepse nuk mund të qëndrojë vetëm, sepse atje është një botë e madhe e madhe shumëngjyrëshe që thjesht po e lut atë ta eksplorojë. 

Kjo nuk do të thotë se nuk ka asnjë Shigjetar introvert.

2. LUANI

A do të prisnit që një Luan të ishte gjithçka përveç një ekstroverti të zhurmshëm?

Ju jeni lloji i njeriut që zgjoheni nga festa e dremitjes por vazhdoni të lëvizni, të brohorisni dhe të putheni. 

Jo vetëm që ju e kapni ditën, por ju e përqafoni atë aq shumë.

1. Dashi

Ju jeni syri i uraganit, qendra e vëmendjes, ‘kllouni’ i klasës dhe ai që te gjithë duan pranë vetes. 

Personaliteti juaj i fortë, dominues ju bën shumë të popullarizuar.

Edhe introvertët pëlqejnë të jenë pranë jush.

Kur hyni në party - natyrshëm - të gjithë brohorisin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat