Këtë Shën Valentin dhuroni dashurinë

Life style

Këtë Shën Valentin dhuroni dashurinë

Më: 9 shkurt 2021 Në ora: 20:33
Ilustrim

Nëse akoma nuk e keni gjetur dhuratën perfekte për t’i dhuruar partnerit të jetës, ne ju sugjerojmë parfumet. Dhe jo, ato nuk nënkuptojnë ndarjen, nëse vazhdoni të besoni akoma në thënie të tilla. Në fakt me parfumin, do e bëni atë t’ju kujtojë sa herë lyhet, apo sa herë i komplimentojnë aromën.

Ne kemi një listë të gjatë me emra parfumesh, të cilat mjafton t’i ndjeni për të vendosur cili ju kujton dashurinë tuaj. Që nga parfumet që kanë në emërtim fjalën ‘dashuri’ e deri tek parfumet për ty dhe atë, të gjithë emrat e renditur më tej i gjeni shumë lehtë tek ‘Maison De Parfum’.

Parfumet me fjalën “Love”

“Rolling in Love”, Kilian

“Love don’ t be shy”, Kilian

“My love has the color of the night”, Floraiku

“Love in white – Love in black”, Creed

“Love Tuberose, Blossom Love”, Amouage

“L’amour”, Lalique

Parfumet në çift

Creed – “Aventus for her / Aventus”

Kilian – “Women in gold / gold night”

Roja Dove – “Scandal her/ him”

Amouage – “Journey her/ him”

Honour – “Men woman”

Dia – “Men woman”

Home – “A la rose, a la rose”

Amyris – “Him her”

Gentle fluidity – “Him her”

Best sellers

Baccarat

Portrait of a Lady

Erba Pura

Elise

Roja Scandal

Amouage Dia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat