Shtatë shenjat që tregojnë se ai do të jetë i mirë në shtrat

Life style

Shtatë shenjat që tregojnë se ai do të jetë i mirë në shtrat

Më: 9 shkurt 2021 Në ora: 23:14
Ilustrim

Sapo keni njohur dikë. Në fillim mendoni nëse lidhja me të do të shkojë mirë. Kur filloni të familjarizoheni paksa me partnerin, mendoni edhe gjëra të tjera.

Sipas “Psychology Today”, seksi është i rëndësishëm në një lidhje. Ju bën më të afërt me gjysmën tuaj, por sigurisht keni kënaqësi të dyanshme. Mirëpo, si ta kuptoni që ai do të jetë i mirë në shtrat ende pa e provuar?

Ka disa shenja që e zbulojnë këtë gjë:

– Është tepër bujar dhe i zhytur në mendime

– Ju dëgjon me vëmendje

– Puthjet e tij janë të mrekullueshme

– Tregon besim në vetvete, pa qenë arrogant

– Kërcen shumë bukur

– Di ku t’i vendosë duart teksa putheni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat