Kartolina të bëra me dorë...

Life style

Kartolina të bëra me dorë...

Më: 10 shkurt 2021 Në ora: 23:49
Foto ilustrim

Sado tradicionale të jenë ndjesinë që të jep një kartolinë nuk ta dhuron as një mesazh në celular as një e-mail.

Fjalët mund të jenë të njejta, urimi mund të jetë nga i njëjti person i dashur për ju, por dedikimi, koha që dikush i kushton fjalëve të hedhura në letër ka shumë vlerë.

E imagjinoni për më tepër sikur kartolinat të jenë të personalizuara e një të tillë ta keni vetëm ju.

Do i japim disa ide “dashamirësve” të artit e të tradicionales për kartolinat që mund të bëhen vetë në shtëpi e për më pak se 10 minuta. Me pambuk, kopsa, rruaza dhe me pak vinovil ju do të krijoi kartolina shumë të bukura.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat