Manikyri gel mund të hiqet edhe në shtëpi, pa shkulur thonjtë

Life style

Manikyri gel mund të hiqet edhe në shtëpi, pa shkulur thonjtë

Më: 16 shkurt 2021 Në ora: 22:18
Foto ilustrim

Kushedi sa herë keni përfunduar para derës së estetistes suaj me duart gjak nga heqja me forcë e thonjve.

Ne do ju tregojmë hapat që duhet të ndiqni që ta realizoni këtë procedurë pa dhimbje dhe në kushtet e shtëpisë në kohë rekord.

Rregulli më i rëndësishëm:

Bëni durim. Duhet që të zbusni cepat që lidhin manikyrin me thoin që ta keni më të lehtë heqjen e materialit. Duhet shumë delikatesë gjatë procesit dhe sigurisht disa vegla sipas procedurave që do të ndiqen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat