Duket se të gjithë meshkujt e kanë këtë pikë në krahë

Life style

Duket se të gjithë meshkujt e kanë këtë pikë në krahë

Më: 23 shkurt 2021 Në ora: 22:42
Foto ilustrim

Një burrë thotë se ka zbuluar një pikë të cilën siç duket e kanë të gjithë meshkujt në krahë – duke thënë se kjo pikë tregon se “jetët tona janë të simuluara”.

Përdoruesi i TikTokut, Dylan, postoi një video të shkurtër në llogarinë e tij, që shfaq krahun e tij të cilin e afron tek kamera dhe ju thotë njerëzve të shikojnë a e kanë këtë pikë në të njëjtin vend në krahë.

Në video, ai thotë: “Duket se gjeta diçka që dëshmon se qeveria i krijon njerëzit. Të gjithë djemtë kontrollojeni a e keni këtë pikë në krahë, ju garantoj që e keni”.

Postimi i tij është pushtuar me komente nga meshkuj të ndryshëm të cilët thonë se e kanë të njëjtën pikë në të njëjtin vend. A e keni ju?

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat