Meri Shehu ka një paralajmërim për këtë shenjë: Do t’ju manipulojnë...

Life style

Meri Shehu ka një paralajmërim për këtë shenjë: Do t’ju manipulojnë...

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 14:22
Meri Shehu

Astrologia Meri Shehu ka dhënë parashikimin e saj për ditën e sotme 25 shkurt 2021

Dashi

Nje rremuje dhe paqartesi ne çeshtjet ekonomike do ju veje perball personave qe do pretendojne nga ju me shume buxhet dhe investim!

Kujdes ne jeten intime pasi ka nje prapaskene te qellimshme

Demi

Ne jeten personale ne nje marrdhenie erotike apo ne martese, sot do te keni nje komplikacion apo do ju hedhin hi syve dhe do perfitojne nga ju

Binjaket

Psikologjikisht, sot do jeni te hapur perballe ndryshimeve dhe gjerave te reja dhe bashke me njerez dhe mundesi te mira do te futen edhe njerez me qellime shume te kqija

Gaforrja

Ne biznes dhe ne shoqeri sot do t’ju luajne nje loje apo nje prapaskene qe do ju nxjerrin jashte loje ose do ju perdorin ne shume aspekte.

Mund te shfrytezojne edhe jeten tuaj personale apo familjare per keq

Luani

Kujdes sot nga te aferm apo familjare te cilet nuk shohin gje tjeter para vetes sesa interesin e tyre dhe do shfrytezojne cdo gje tuajen me vlere ne interes te tyre dhe t’ju prishin pune ne karriere e familje

Virgjeresha

Do kujtoni se keni edhe gurin edhe arren ne dore dhe do veproni sa majtas dhe djathtas,  por ne fakt mund te ngeleni ne mes te nje lumi pa drejtim

Peshorja

Do perpiqeni qe nje paqartesi ne çeshtjet ekonomike ta zgjidhni me kujdes por edhe duke u hapur ndaj te tjereve dhe kjo do ju fusi pikerisht ne nje labirint me shume kthesa

Akrepi

Ndoshta jeni ju per momentin qe mund te thurrni nje kurth vendimtar perball atyre qe ju joshin dhe ju largojne si pa te keq dhe kjo do të tregojë sa te afte jeni.

Por piken e dobet e keni ne çift apo ne nje partneritet bashkepunues

Shigjetari

Ne punen tuaj, sot situatat do jene kaq te komplikuara sa do ndjeheni te futur ne nje rrjet nga ku nuk mund te dilni dot.

Kujdes me ke takoheni sot dhe vendimet qe merrni

Bricjapi

Per ju nje situate jo shume e qarte ne çeshtjet erotike do të shfrytezohet nga njerez te njohur per t’ju manipuluar dhe per t’ju ngaterruar ne biseda dhe plane

Ujori

Do të keni fatin qe ne rrëmujen e krijuar ne çeshtjet e karrieres apo punes, te gjeni nje hapesire per te rikonfirmuar nje pozicion pune apo te shpetoni nga ngaterresat

Peshqit

Dikush qe ju mbeshtet dhe keshillon nga jashte apo qe eshte larg jush do të kuptojë qe jeni ne nje moment delikat, ne nje fillim te ri, dhe mund t’ju manipulojë ne projektet tuaja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat