A mund ta gjeni cili nga këta katrorë është ndryshe?

Life style

A mund ta gjeni cili nga këta katrorë është ndryshe?

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 20:56
Foto ilustrim

A mund ta gjeni?

Kjo enigmë do t’ju shërbejë për të provuar aftësitë tuaja, në mënyrë që të përceptoni disa dallime “hijesh”, ose do të jeni në gjendje të vërtetoni për të dalluar “hijet e ndryshme me të njëjtën ngjyrë”.

Madje, krijuesit e enigmës pretendojnë se vetëm 8 për qind e njerëzve në botë mund të njohin se cili katror është i ndryshëm nga të tjerët në fotografi.

Po ju, a jeni një prej tyre dhe arrini ta dalloni ndryshimin?

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat