Na trego shenjën e horoskopit, të të themi me kë mund të shijosh kënaqësinë më të ‘zjarrtë’ në shtrat!

Life style

Na trego shenjën e horoskopit, të të themi me kë mund të shijosh kënaqësinë më të ‘zjarrtë’ në shtrat!

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 23:25
Foto ilustrim

Thonë që fati, dashuria, lumturia janë të shkruara në yje. Po sikur seksi të jetë po ashtu i shkruar në yje?

Kimia është e vështirë të përcaktohet dhe shpjegohet, por ju mund të keni pak më shumë kimi me disa shenja dhe më pak me ca të tjera.

Duke ju thënë të mos merrni vendime të mëdha dashurie dhe seksi bazuar në astrologji, shihni se me kë mund të ndodhë “reaksioni më i mirë kimik” në dhomën e gjumit sipas Pop Sugar.

Dashi: Luani, Peshorja, Binjakët, Akrepi

Demi: Akrepi, Gaforrja, Virgjëresha, Bricjapi

Binjakët: Dashi, Binjakët, Shigjetari, Ujori

Gaforrja: Demi, Luani, Bricjapi, Peshqit

Luani: Akrepi, Dashi, Shigjetari, Luani

Virgjëresha: Demi, Peshorja, Peshqit, Bricjapi

Peshorja: Dashi, Binjakët, Luani, Shigjetari

Akrepi: Demi, Luani, Akrepi, Peshqit

Shigjetari: Luani, Dashi, Binjakët, Ujori

Bricjapi: Gaforrja, Demi, Bricjapi, Virgjëresha

Ujori: Binjakët, Ujori, Shigjetari, Virgjëresha

Peshqit: Akrepi, Gaforrja, Virgjëresha, Peshorja

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat