Zgjedh një imazh dhe zbulo çfarë fsheh në ndërgjegjen tënde

Life style

Zgjedh një imazh dhe zbulo çfarë fsheh në ndërgjegjen tënde

Më: 2 mars 2021 Në ora: 23:19
Foto ilustrim

Në imazhi keni mundësinë të zgjidhni një formë. Përzgjedhja juaj do ju tregojë se çfarë mbizotëron në ndërgjegjen tuaj kur dashuroheni.

Frika ka mbizotëruar në jetën tuaj romantike kohët e fundit

Ndoshta një marrëdhënie e vështirë e së kaluarës ju ka frikësuar, ose keni probleme që ju lëndojnë nga brenda.

Ju vetë nuk e kuptoni pse vendosni të jeni me një person ose me një tjetër

Nëse diçka të tërheq, atëherë kjo ndodh jashtë ndërgjegjes tënde, është si diçka që nuk mund ta kuptosh.

Ju kërkoni stabilitet në dashuri

Partneri juaj ideal mund të jetë ai që ju fal qetësi të plotë. Duhet ta dini që jeni të sigurt me këtë person, duhet të keni një lloj vizioni të përbashkët dhe të mund të flisni hapur dhe të tregoni veten se kush jeni.

Ajo që ju shtyn të dashuroheni janë impulset

Ju nuk dini shumë gjëra për racionalitetin. Jeni të varur nga mënyra se si ndiheni. Jeni një ndër ata persona që nuk u intereson se çfarë thonë apo mendojnë të tjerët. Megjithatë, në disa raste kjo mund të jetë problem nëse nuk mësoni se si të gjeni ekuilibrin e duhur në jetën tuaj.

Ju keni pamjen më të pastër të dashurisë

Jeni një person që nuk keni frikë apo turp të dëgjoni zemrën tuaj dhe nuk ju intereson aspak se çfarë thotë mendja. Ju bëni atë që ndjeni dhe mund të dashuroni pa kushte dhe shumë fort.

Ju jeni një person shumë racional dhe analitik

Mund të dukeni të ftohtë, sepse ju mendoni për gjithçka. Para së gjithash, rregullat në dashuri janë të rëndësishme për ju, prandaj ata që ju duan, duhet t’i zbatojnë ato.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat