Marsi do të jetë një muaj i vështirë emocionalisht për këto tre shenja

Life style

Marsi do të jetë një muaj i vështirë emocionalisht për këto tre shenja

Më: 7 mars 2021 Në ora: 01:02
Foto ilustrim

Marsi është muaji i Peshqve, emocionet janë më të forta, por në gjysmën e dytë të muajit, kur fillon koha e Dashit, tensioni rritet.

Gjatë marsit, më të keqën do ta përjetojnë ata që kanë lindur në shenjën e Demit, Luanit dhe Shigjetarit.

Ata janë duke pritur për një periudhë të transformimit personal, bisedave me veten e tyre, duke perceptuar ndryshimet e nevojshme, të cilat ndonjëherë nuk janë të lehta për tu provuar dhe ato nuk kanë gjasa që të bëhen realitet.

Demi: Nga 20 Mars, emocionet tuaja më të rënda dhe më të forta do të aktivizohen. Në vend që të përpiqeni të shpëtoni prej tyre, duhet të përballeni me ta. Nëse kënaqeni dhe e bëni, mund të ndjeni një përvojë të vërtetë shëruese.

Luani: Nëse ndiheni keq deri më 20 mars, gjatë sezonit të peshkut, mos u habisni. Ndoshta gjatë kësaj periudhe do të bëheni të vetëdijshëm për të gjitha gjërat në jetën tuaj që duhet të ndryshoni, zakonet e këqija që dëshironi të hiqni dorë. Ende, të heqësh qafe gjithçka nuk është e lehtë, këtë muaj mund të filloni të “thyeni” frikën tuaj dhe të filloni të ndryshoni gjërat.

Shigjetari: Sezoni i peshkut, deri më 20 mars, mund të shkaktojë tema të ndjeshme tek ju. Është koha që të përqendroheni në pjesët e jetës suaj që askush më nuk i sheh. Ju mund të keni diskutime dhe biseda më të vështira me familjen tuaj, dhe është e mundur që një nga bisedat t’ju inkurajojë të mos flisni me ta për një kohë të gjatë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat