Horoskopi javor/ Meri paralajmëron këtë shenjë: Keni divorce në martesë…

Life style

Horoskopi javor/ Meri paralajmëron këtë shenjë: Keni divorce në martesë…

Më: 16 mars 2021 Në ora: 15:04
Meri Shehu

'Hëna e re në shenjën e Peshqëve si ndikon në të gjitha shenjat e horoskopit. E martë 16 mars dhe kemi filluar ndikimin e hënës së re në shenjën e Peshqëve që ka ndodhur në fundjavë. Po kështu Jupiteri në shenjën e Ujorit takohet sot me Asteroidin Kalypso 53. Kalypso 53. Kalypso do të thotë që diçka do ta fshim apo do ta manipulojmë në ditën e sotme. Ky manipulim mudn të jetë pësues në disa raste dhe jo vetëm pauses. Shumë njerëz do bien preh ne një mashtimi ose do të manipulojnë vete disa situate me karakter shkence, teknologji, media, zbulime dhe të drejta njerëzore. Në jetën erotike të shuëm njerëzve në shenjën e Luanit, Akrepit, Demit dhe Ujorit do përjetohet nëj manipulim apo tradhëti apo një magjepsje dhe hutim. Hëna e re në Peshk do ndikoj mirë tek gaforrja, Akrepi dhe vetë Peshqit’ ka shkruar në pjesën hyrëse astrologia Meri Shehu.

Dashi

Sot dikush ne rrethin e miqeve shokëve apo bashkëpunëtorve do ju fshehin diçka të rëndësishme në lidhje me planet dhe ndryshimet e punëve. Ne ecuri keni një zgjim shpirtëror gjatë javës

Demi

Kjo jave do ju jap një siguri në lidhje me qëllimet dhe fillim të një pune të re. Ndërkohë në lidhje me eprorët apo njerëz të ligjit mund të keni një prapaskene

Binjakët

Do shikoni një prepektive të re në lidhje me një ndryshim pune gjatë javës. Por kujdes me udhëtimet jashtë ku do hasni nje odise të paparë ngatërresash apo në çështjet ligjore

Gaforrja

Do ju hapet një mundësi e re jashtë vendit gjatë javes për ndryshim vendi apo çështje banimi. Por në të njejtën kohë do keni shume ngateresa dhe paraskena në çështjet ekonomike

Luani

Nje bashkepuntor i rëndesishëm apo një partner në çift mund tju fshehe dicka shumë të rëndesishme ne lidhje me biznesin apo partneritetin. Ndërkohe mund të filloj një mundësi e re në çështjet ekonomike dhe shpirtërore

Virgjeresha

Asnjë garanci nuk do keni këto ditë që puna juaj me idetë e reja dhe njerëzit e rinj do shkoj siç duhet. Madje mund të ndjeheni që dikush po ju manipulon dhe vonon . Nga java shikoni me pozitivitet një propozim te ri

Peshorja

Në jetën erotike do jeni shumë magjepës dhe do krijoni situata ku ti mbani nën kontrroll viktimat tuaja shpirtërore me lloj lloj marifetesh dhe dredhish

Akrepi

Do zbuloni diçka të rëndësishme për dikë të afërt apo për dikë që ka te beje me punen dhe karrierën tuaj. Kjo do ju ndikoj në të ardhmen ne vendimet qe do merrni. Jeta erotike fillon të gjallërohet. Keni divorce në martese

Shigjetari

Mund te vonoheni ne këtë periudhe në ide dhe udhëtime apo rrotullime në vend pa mundur te ecni perpara. Por edhe kur ta bëni duhet të hiqni dore nga disa situata që ju mbajne peng

Bricjapi

Do keni ndikime negative këtë periudhe në çështjet tuaja shpirtërore që lidhen me punën dhe ekonominë. Dikush do ju nxjerr jashte fushës së fitimit dhe të marrëveshjeve

Ujori

Do keni mundësine gjatë kësaj jave të shikoni të ardhurat tuaja të shtohen apo një mundësi të re. Ndërkohe kini kujdes nga njerzit qe ushtrojnë joshje të madhe mbi ju

Peshqit

Hëna e re në shenjën tuaj do ndikoj gjatë kësaj jave në favor të ndryshimeve dhe hapjeve të reja positive. Gjithsesi duhet te konsultoheni me bankën e trurit tuaj psikologjik pasi ka nje tendencë manipulimi të fakteve

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat