Vendosni se çfarë doni të bëni… njihu me madhështinë e qenies tënde

Life style

Vendosni se çfarë doni të bëni… njihu me madhështinë e qenies tënde

Më: 10 prill 2021 Në ora: 15:16
Foto ilustrim

…nëse qëndroni në hije duke u përpjekur të menaxhoni dramat tuaja të vogla njerëzore, njihu me madhështinë e qenies tënde, e cila është mënyra se si Universi ju njeh dhe ju rinjeh ..

Jeni i domosdoshëm për Universin.

Zbulo talentet e tua, përdorini ato për veten tuaj dhe të tjerët, zbulo aktivitetin që ju plotëson me dashuri, jetë dhe entuziazëm!

Bëj atë që të do shpirti, atë veprimtari për të cilën ke ardhur të bësh në jetë. Është në anijen që e dinit se do t’ju lejonte të prisnit Vetëdijen tuaj Hyjnore dhe vullnetin për të punuar përmes jush.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat