Thonjtë me ngjyra: Trendi më i njohur i manikyrit këtë pranverë!

Life style

Thonjtë me ngjyra: Trendi më i njohur i manikyrit këtë pranverë!

Më: 25 prill 2021 Në ora: 16:09
Foto ilustrim

Ka diçka që bartja e ngjyrave intensive menjëherë sjell buzëqeshje në fytyrën tonë

Tani për tani është koha ideale për të ngritur stilin tonë me ngjyra piktoreske dhe motive joshëse në një nivel krejt të ri.

Pranvera është perfekte për të provuar trendët e rinj, veçanërisht kur nuk jeni të detyruara të investoni në kombinime krejtësisht të reja veshjesh.

Ju tashmë mund ta shihni këtë lloj manikyri te influencuese të shumta, ndërkohë Carrie Mulligan në trilerin ‘Promising Young Woman’ gjithashtu e bart atë.

Për ta krijuar vetë këtë pamje, ju mjaftojnë vetëm pesë ngjyra të gëzueshme, kontraste. Nga rozë, bruz, jeshile në të verdhë diellore, të gjitha në njërën dorë.

Më poshtë ju sjellim disa nga të preferuarat tona për frymëzim, që të mund të frymëzoheni para manikyrit tuaj të radhës.

Image
Image
Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat