Pantallonat e shkurtra për burra; të gjitha modelet për t’u veshur tani!

Life style

Pantallonat e shkurtra për burra; të gjitha modelet për t’u veshur tani!

Më: 7 maj 2021 Në ora: 13:31

Pambuk të lehta linoje,  printe me  vija apo efekt tartan. Këtu janë të gjitha pantallonat e shkurtra për burra për verën e pranverën e 2021-shit.

Nëse jeni fans i  pantallonave të shkurtra për burra, ka ardhur koha t’i hidhni një sy garderobës për ta rifreskuar me koleksionet e reja të modës për burra për verën e pranverën 2021-shit. Katër kategoritë makro për të cilat po flasim tani janë:

pantallona të shkurtra të lehta pambuku, pantallona të shkurtra lino, pantallona të shkurtra me print tartan dhe pantallona verore me vija, të gjitha rreptësisht të shkurtra deri në gju.

Më poshtë gjeni gjithçka çfarë sugjerojnë stilistët për këtë sezon sa i përket pantallonave për burra, që mund të jenë mbi apo nën gju.

Image
Pantallonat e shkurtra
Image
Pantallonat e shkurtra
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat