Triko e vetme që ju nevojitet për periudhën kalimtare: Dukuni elegante në çdo kombinim!

Life style

Triko e vetme që ju nevojitet për periudhën kalimtare: Dukuni elegante në çdo kombinim!

Më: 16 maj 2021 Në ora: 23:40
Foto ilustrim

Në të njëjtën kohë klasike dhe trendi, e thjeshtë dhe efektive, triko me vija është një e preferuar e modës që fsheh ide të ndryshme të panumërta dhe jep një pamje elegante

Përveç edicionit të saj klasik, koleksionet e reja sollën edhe disa modele të reja, po aq të gjithanshme dhe elegante.

Ndërsa të bardhën e kanë zëvendësuar nuancat e bezhë, e kaltra në disa modele të popullarizuara zëvendësohet nga ngjyra e zezë, ndërkaq zhvendosje efektive u sjell edhe shtesa e vijave të kuqe.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Débora Rosa (@deborabrosa)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat