Zbuloni një sekret për veten nga këpucët tuaja të preferuara

Life style

Zbuloni një sekret për veten nga këpucët tuaja të preferuara

Më: 18 korrik 2021 Në ora: 10:41
Foto ilustrim

Të gjithë kemi një tip të preferuar këpuce e cila, edhe pse e vështirë për t’u besuar, fsheh shumë qasje të rëndësishme për personalitetin.

Nëse këpuca juaj e preferuar është:

1. Çizme

Jeni një person me shpirt të lirë dhe nuk ju pëlqejnë marrëdhëniet serioze. E adhuroni të jeni në qendër të vëmendjes kudo që shkoni.

2. Këpucë të sheshta

Jeni një person praktik dhe nuk ju pëlqen të jetoni me shumë shqetësime. I zgjidhni të papriturat në një mënyrë shumë të thjeshtë. Jeni tip simpatik dhe ju pëlqejnë njerëzit.

3. Këpucë stil tenis

Rregullat dhe formalitetet nuk bëjnë pjër ju. Tentoni të shpëtoni nga situatat e komplikuara dhe problemet. Keni një karakter shumë të fortë.

4. Këpucë me taka dhe me ngjyra

Jeni një person shumë funny dhe dalloni kudo që shkoni me gëzimin tuaj, guximin dhe bukurinë. Tentoni të qëndroni të qetë para të papriturave.

5.Këpucë të kuqe me takë të lartë

Përgjegjshmëria është virtyti juaj më i madh. Jeni shumë të organizuar, të përpiktë dhe i zgjidhni të gjitha obligimet tuaja. Jeni totalisht të impenjuar kur bëni diçka.

6. Taka të larta me ngjyra neutrale

Jeni një grua e pavarur, por shqetësoheni shumë për opinionet e të tjerëve. Ndonjëherë duhet të kujtoheni se nuk ka rëndësi ajo që thonë të tjerët, e rëndësishme është të jeni të lumtur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat