Burrat thonë se nuk iu “intereson” për strijat e grave gjatë seksit

Life style

Burrat thonë se nuk iu “intereson” për strijat e grave gjatë seksit

Më: 6 shtator 2021 Në ora: 17:29
Foto ilustrim

Në rast se ndiheni e pasigurt për diçka aq të natyrshme sa të keni strija në trupin tuaj, le të jetë kjo një kujtesë e bukur që shumica e njerëzve i pranojnë dhe i çmojnë ato.

Një përdoruese e Reddit, e cila ndihej pak e pasigurt për strijat, bëri një pyetje duke thënë nëse kjo gjë iu pengon burrave gjatë seksit.

Postimi thoshte: “A janë strijat pengesë për burrat, apo nuk ju intereson?”.

Mbi 290 njerëz lanë komente – kryesisht burra, për të informuar dhe inkurajuar gratë se shenjat janë ‘të bukura’.

Një përdorues komentoi: “Nuk do më interesonte aspak”. Ndërsa një tjetër tha: “Më pëlqen më shumë”.

Dikush tjetër vazhdoi duke shkruar: “Jo, ato janë shumë seksi”, shkruan Dailystar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat