Shokon 50-vjeçarja: Fqinja ime më ofroi një natë me burrin e saj ‘makineri seksi’, burri im ...

Life style

Shokon 50-vjeçarja: Fqinja ime më ofroi një natë me burrin e saj ‘makineri seksi’, burri im ...

Nga: Bota sot Më: 14 tetor 2021 Në ora: 22:35
Foto ilustrim

Një grua 50-vjeçare, ka rrëfyer se ka marrë ofertë nga një fqinje e saj, që të bëjë seks një herë më burrin e saj, që është një “makineri seksi” në shtrat. Gurja ka rrëfyer për “The Sun”, se burri i saj po e zhgënjen në shtrat, pasi ka fituar shumë peshë dhe se ajo tani po mendon të flejë vetëm një herë me fqinjin e saj, përcjell Bota sot.

Rrëfimi i saj i plotë:

E dashur psikologe: Fqinja ime e re më ofroi seks "falas" me partnerin e saj "makineri seksi" pasi i thashë se burri im po më zhgënjen në shtrat.

Muret midis shtëpive tona janë të holla letër, kështu që unë tashmë e kuptova nga zhurmat që dëgjoj se fqinjët tanë janë të kënaqur në shtrat së bashku.

Ne të katërtit jemi rreth 50 vjeçar.

Kur takova burrin tim në të njëzetat, duke punuar në një anije lundrimi, ne nuk mund t'i mbanim duart nga njëri-tjetri.

Por koha na ndryshoi. Me dy fëmijë, tre shtëpi dhe familje të plota, ne ishim me fat nëse seksi ndodhte një herë në javë.

Gjatë mbylljes, burri im fitoi shumë peshë. Kjo ka ndikuar në shëndetin e tij dhe jetën tonë seksuale.

Nëse ai mund të ketë ereksion, gjë që është e rrallë, ai zgjat vetëm disa minuta.

Unë pranova me dëshirë anën fizike të marrëdhënies sonë që zbriste kodrën, por dëgjimi i fqinjëve tanë në shumicën e netëve më bën të më mungojë intimiteti që kishim dikur.

Disa javë më parë, u takova rastësisht me gruan e fqinjit tim në qendrën e kopshtit. Ne u pajtuam të shkonim për kafe dhe folëm se sa të holla ishin muret. Qeshëm shumë.

Ajo foli për "talentet" e burrit të saj, por kur pranova se sa zhgënjyese është jeta ime seksuale, ajo mu duk vërtet që u mërzit për mua.

Derisa u kthyem në shtëpi, ajo e tha qartë: "Unë dua që ju ta përjetoni atë - si është të shijosh vërtet atë. Premtoj se nuk do të pendohesh. "

Mbeta pa fjalë. Në fillim mendova se ishte një ide skandaloze, por me kalimin e ditëve, unë kam filluar të dëshiroj prekjen e tij.

Mund ta bëja vetëm një herë dhe burri im nuk do të duhej ta dinte.

A është kjo një ide kaq e keqe?

Përgjigjja e psikologes:

Po - dhe unë dyshoj se nuk keni nevojë për mua për tua konfirmuar atë.

Këto gjëra kanë gjithmonë një zakon të zbulohen dhe derisa jetoni ngjitur, ka një shans edhe më të lartë që kjo të ndodhë. Dhe kush do të thotë që do të mund të ndalesh pas një nate?

Gjëja më e mirë që mund të bëni është të bisedoni sinqerisht me burrin tuaj.

Shpjegoni se nuk jeni të kënaqur dhe rekomandoni që ai të vizitojë një mjek për problemet e tij të ereksionit, në mënyrë që ata të kontrollojnë se nuk ka ndonjë gjendje themelore.

Mbështeteni atë në humbjen e peshës - duke ushtruar së bashku, ndoshta, dhe duke bërë zgjedhje të shëndetshme të ushqimit si çift.

Po ju dërgoj paketën time mbështetëse “Të ngopur me shpejtësi?”, e cila ka disa këshilla sesi ta bëni seksin të zgjasë më gjatë./Botasot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat