Këto janë gratë më hakmarrëse të zodiakut

Life style

Këto janë gratë më hakmarrëse të zodiakut

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 16:52
Foto ilustrim

Këto gra nuk mund të injorojnë asnjë ngjarje negative dhe janë të afta të mbajnë mëri gjatë gjithë jetës së tyre.

Binjakë

Gratë e shenjës së Binjakëve nuk kalojnë pa u vënë re, veçanërisht kur shqetësimi vjen nga një lidhje dashurie. Nëse personi e shkel, ai nuk do të dëshirojë vetëm të largohet, ai do të shohë hakmarrje kudo, derisa të jetë në gjendje të paguajë për vuajtjet e shkaktuara, me të njëjtën monedhë.

Tingëllon dramatike, por është e vërteta, ato e duan hakmarrjen dhe janë të përkushtuara t’u tregojnë të gjithëve arsyen e veprimeve të tyre.

Akrepi

Gratë e shenjës së Akrepit mund të jenë më keq se Binjakët. Meqenëse ato janë bërë nga uji, u pëlqen të hakmerren më keq se sa e pësojnë: nëse një djalë u shkel në kallo, ato do të donin të thyenin gishtërinjtë e tij (vetëm në mendime). Mizoria mund t’i verbojë ato, veçanërisht nëse ndihen të tradhtuara nga ata që i rrethojnë dhe, pasi të zbatojnë planin e tyre të keq, zakonisht zhduken pa dhënë ndonjë lajm.

Bricjapi

Gratë e shenjës Bricjapi shtiren gjatë procesit të hakmarrjes, i cili zakonisht është i ngadalshëm. Ato janë tipet që i duan armiqtë edhe më afër, duan të hetojnë njerëzit derisa të zbulojnë dobësitë e tyre, dhe aty i godasin. Ato janë shumë llogaritëse dhe sapo të përfundojë projekti i keq, priren të veprojnë sikur asgjë të mos ketë ndodhur, duke u dukur si psikopate! Por ato pendohen menjëherë, duke menduar mënyra për të provuar të rindërtojnë gjithçka që kanë humbur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat