Ky është trendi më i madh i këpucëve të dimrit

Life style

Ky është trendi më i madh i këpucëve të dimrit

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 20:12
Ilustrim

Çizmet janë një ndër pjesët më të rëndësishëm të garderobës. Me ardhjen e stinës së re, të gjithëve na duhen këpucë me stil që na shpëtojnë nga shiu dhe i ftohti.

Këtë sezon, vajzat do t’i thonë “PO” trendit të çizmeve luftarake dhe të trasha.

Gjithçka tregon se ato do të jenë zgjedhja numër 1 për veshjen tonë të përditshme dhe të mbrëmjes.

Nuk është rastësi që të gjitha blogerët e modës dhe influencuesit i kanë veshur tashmë, duke na frymëzuar me imazhe të mrekullueshme

Ato mund të kombinohen me gjithçka dhe të kenë aftësinë për të përmirësuar edhe pamjen më të thjeshtë. Vishini ato me xhinse, pantallona të ngushta, pantallona të gjera dhe sigurisht me mini funde apo fustanet tuaj të preferuar.

Image
Ky është trendi më i madh i këpucëve të dimrit
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat