Si të tendosni krahët dhe muskujt e barkut në maksimum

Life style

Si të tendosni krahët dhe muskujt e barkut në maksimum

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 23:29
Foto ilustrim

20 minuta stërvitje të vështirë

Tani është koha e duhur për të filluar stërvitjen.

Nëse doni të tendosni muskujt në krahët dhe barkun tuaj, ne kemi një sugjerim për ju.

Programi 20-minutësh do të jetë një sfidë e vërtetë për ju.

Nëse do të jeni këmbëngulës, do të jeni në gjendje të shihni efektet e para pas disa javësh.

Filloni të stërviteni!

Shikoni planin e trajnimit:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat