Xhelozia dhe zilia u kanë verbuar sytë këtyre shenjave të horoskopit

Life style

Xhelozia dhe zilia u kanë verbuar sytë këtyre shenjave të horoskopit

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 12:15
Foto ilustrim

Disa njerëz e mendojnë zilinë si një shenjë të vetë-ndërgjegjes, të tjerë mendojnë se zilia është një sëmundje për një person pavarësisht nëse e duan apo jo.

Disa njerëz nuk mund të pranojnë suksesin e të tjerëve dhe këta njerëz u përkasin këtyre tre shenjave të mëposhtme të horoskopit:

1. Akrepi

Është shumë e zakonshme që njerëzit e kësaj shenje të jenë shumë xhelozë. Në shumicën e rasteve, arsye për këtë është paaftësia e tyre për t’u besuar njerëzve. Akrepat nuk mund t’i fshehin ndjenjat e tyre, kështu që xhelozia dhe zilia e tyre vërehet më shumë nga të tjerët.

2. Virgjëresha

Personat e shenjës së Virgjëreshës janë jashtëzakonisht vetë-nënçmues dhe priren të jenë xhelozë për këdo që i tejkalon ata në çfarëdo mënyre. Virgjëreshat i pranojnë me vështirësi arritjet e të tjerëve dhe ndjehen shumë të shqetësuar deri sa të arrijnë rezultate me të mira se sa personat që i xhelozojnë.

3. Binjakët

Personat e lindur në këtë shenjë zakonisht janë sipërfaqësorë. Binjakët shpesh varen nga ato që kanë të tjerët në vend që të jenë të lumtur me arritjet e tyre. Personat e shenjës së Binjakëve medoemos dëshirojnë të kenë diçka që një mik i tyre i ngushtë e ka atë. Kënaqësia e Binjakëve është vetëm kanë diçka më shumë se dikush tjetër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat